ali
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ ali
آرشیو وبلاگ
      خرید ، دانلود ، اس ام اس ، جملات ، فال (خرید شارژ ایرانسل ، فال روزانه ، جوک خنده دار ، اس ام اس عاشقانه ، فال حافظ ، دانلود آهنگ جدید)
اس ام اس احساسی غمگین نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/٢٥

گفته بودم فراموشی زمان می خواهد اشتباه بود فراموشی زمان نمی خواهد فراموشی دل می خواست که آن هم پیش تو ماند نازنینا امروز صدایت با صدایم ساز نیست / یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست / نازنینا امروز مخالف مینوازد تار تو / یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست . سالها در کوچه ی دل یاد تو بود / یاد آن کوچه و آن رهگذر خسته بخیر . یه پیامی میفرستم به امید پیام تو / نه اینکه بخونی و بگی بی خیال تو . اس ام اس غمگین چه کردی با دل من نازنینم / که هر شام و سحر اندوهگینم / مرا دعوت بکن در باغ چشمت / که از باغ دلت چند گل بچینم . با جمله ی رندان جهان هم کیشم / خیام ترانه های پر تشویشم / انگار شراب از آسمان می بارد / وقتی که به چشمان تو می اندیشم . پیوند عشق حقیقی ، حتی با مرگ هم گسیخته نمیشود چه برسد با دوری ! هرچه هستم هرچه هستی ، توی قلبم ریشه بستی / هرچه باشم هرچه باشی ، نمیشه ازم جداشی . قسم خوردم همیشه با تو باشم / در این دنیا فقط مال تو باشم / اگر ماندی در این دنیا عاشق / من هم به خاطر تو زنده باشم . گرچه یوسف را عزیز مصر با درهم و دینار خرید / من تو را با نقد جان و دل خریدارم .

  نظرات ()
پیامک و اس ام اس غمگین نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/٢٤

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد / نقش هر نغمه که زد راه به جایی دارد / عالم از ناله ی عشاق مبادا خالی / که خوش آهنگ و فرح بخش هوایی دارد .

ای عشق مرا به شط خون خواهی برد / چون قیس به وادی جنون خواهی برد / فرهاد صفت در آرزویی شیرین / دنبال خودت به بیستون خواهی برد .

ما که از آوار و ترکش همه رو به جون خریدیم / تو بگو همسنگر من ، ما تقاص چی رو میدیم ؟

این عشق است که میسازد و می سوزد و شاید ترانه ایست که هردم آوایش در دل جاریست ، لیکن هرچه هست زیباست .

میخوام که عاشقت بشم / گل شقایقت بشم / دلم واست تنگ شده بود / گفتم مزاحمت بشم .

  نظرات ()
اس ام اس دلتنگی نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/٢٤

قاصدک ! شعر مرا از بر کن ، برو آن گوشه ی باغ ، سمت آن نرگس مست و بخوان در گوشش و بگو باور کن ، یک نفر یاد تو را دمی از دل نبرد . جورچین شعر من زیبا نشد بی نام دوست / ای نگارین اخترم ، جانم فدای دوست . به نسیمی همه راه بهم می ریزد / کی ؟ دل سنگ تو را آه بهم می ریزد / سنگ در برکه می اندازم و می پندارم / با همین سنگ زدن ماه بهم می ریزد به اندازه ی دیوونه های دیوونه خونه ، دیوونه وار دیوونتم دیوونه ! من از این فاصله ها دلگیرم / بی تو اینجا چه غریبانه شبی می میرم / ساعت گریه و غم هیچ نمی خوابد و من / در الفبای زمان خسته ی این تقدیرم . هر وقت بغضت گرفت صدام کن ، قول نمیدم خوبت کنم اما پا به پات گریه می کنم . تنهایی ، دوری ، دلتنگی ، بغض ، ناله و گریه همه و همه واسه یه لحظه با تو بودن . اس ام اس دلتنگی میگن به کسی اس ام اس بده که راهش دور باشه ، من به تو چی بدم که تو قلبمی ؟ قلب تو هرجا باشد گنج تو هم همان است . (پائولو کوئیلیو) سراغ کلبه ی ما را کسی جز غم نمی گیرد / خوشا روزی که غم گم کند ویرانه ی ما را . سه نوع گل داریم : یکی تو خونه ، یکی تو گلخونه ، یکی داره اس ام اس میخونه ! زندگی آنقدر ارزش دارد که به خاطر آن از همه هستی خود مایه بگذاریم تا قصری باشکوه از مهربانی ، محبت ، عشق و دوستی بنا کنیم و زندگی آنقدر بی ارزش است که نباید به خاطر آن دلی را بیازاریم و برای رسیدن به قله های فانی دنیا دست به هر کاری بزنیم .

  نظرات ()
اس ام اس دلتنگی نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/٢٢

به چشمان تو قسم و آن نگاه نافذت ، به آن جمال بی بدیل و آن صداقت دلت ، تویی شراب آرزو که در شرار روزگار مرا ز خود ربوده ای .

شاخه با ریشه ی خود حس غریبی دارد / باغ امسال چه پاییز عجیبی دارد / غنچه شوقی به شکوفا شدنش نیست دگر / با خبر گشته که دنیا چه فریبی دارد

پروانه صفت چشم به او دوخته بودم / وقتی که خبردار شدم سوخته بودم / خاکستر جسمم به سر شمع فرو ریخت / این بود وفایی که من آموخته بودم .

بهار ثانیه ثانیه پیشتر می آید و اینجا کسی هست که به اندازه ی تمام شکوفه های بهاری برایت آرزوهای خوب دارد .

ارزش بودنت را همیشه از اندیشه ی یک لحظه نبودنت میتوان فهمید .

  نظرات ()
شعر عاشقانه باحال نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/٢٢

بی آنکه بخواهم بغضم برای توست و تو بی آنکه بدانی فراموشم می کنی ! دلت را جایی بگذار که وقتی رفتی بیاریش ، ببینی ازش بهتر از خودت نگهداری کردن . اگر می خواهی خوشبخت باشی ، جز آنکه برایت مهیاست ، آرزو مکن . بی “تو” کنار این خاطره ها نشستن دل می خواهد ، که من ندارم ، باور کن ! ستاره های آسمون خیلی زیاده مگه نه ؟ / سهم من از ستاره ها فقط تو بودی نگو نه . گل زیبای محبتت در دلم پژمرده / ز من چیزی نمانده جز تنی آزرده / با خیالت می گذرانم زندگی را / اما چه فایده زندگی هم بی تو مرده . درد حرف نیست نام دیگر من است ، من چگونه نام خویش را صدا کنم ! شعر عاشقانه سراغ کلبه ی ما را کسی جز غم نمی گیرد ، خوشا روزی که غم هم گم کند ویرانه ی ما را . عاشقی اولش خوبه آخرش سخته / نیست کنارم ، رفته خیلی وقته .

  نظرات ()
شعر عشق نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱٩

قرارمون این نبود ، قرار بود برای برقراری یکدیگر بکوشیم ، نه برای بی قراری ، حالا که از من دوری بدجوری بی قرارتم .

روز اول گل سرخی برایم آوردی ، گفتی : برای همیشه دوستت دارم ، روز دوم گل زردی برایم آوردی ، گفتی : دوست ندارم ، روز سوم گل سفیدی برایم آوردی و سر قبرم گذاشتی ، گفتی : منو ببخش فقط به شوخی بود .

یه روز دل نشست با خود گفت از این به بعد سنگ میشی ، سنگ شد و پیشه سنگا نشست اما عاشق یه سنگ دیگه شد .

در سرزمین قلبم خانه ای ساختم که پنجره هایش هیچ گاه از دیدنت خسته نمی شدند ، در این خانه همیشه خاطراتم را مرور می کنم ، اگر چه ازت دور شدم ولی حرف های گرمت آرامش بخش دل پر از غم من است ، نام تو همیشه در ذهنم و یاد تو همیشه در قلبم جاریست .

  نظرات ()
متن های بسیار زیبا نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱۸

دلتنگ که باشی هیچ کس جز دلدار به دادت نمی رسه ، دلداده ی دلتنگیاتم ! جواب پشتکار را با تشویق ، جواب کینه را با گذشت ، جواب گناه را با بخشش ، جواب دلمرده را با امید ، جواب منتظر را با نوید . خنده ای بر خاطراتت کرد و رفت / من که گفتم این بهار افسردنیست / من که گفتم این پرستو رفتنیست / آه عجب کاری به دستم داد دل / هم شکست و هم شکستم داد . خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم / خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی ! یاد تو بهترین آرامش لحظه هام / دوست دارم خاطراتت همیشه باهام . متن های زیبا هیچ تدبیری را ، قدرت تغییر تقدیر نیست . یادگاری واسه بارون ، آرزوهایی که خاک شد / وقتی رفتی زیبا ، انگار روح از تنم جدا شد . اگر یک آسمان دل را به قصد عشق بردارم / میان عشق و زیبایی تو را من دوست دارم . در این متروکه دنیا که یاری نیست / نشانی از کسی یا از دیاری نیست / به عشقی جز خداوند اعتباری نیست . عزیزا کاسه ی چشمم سرایت / میون هر دو چشمم جای پایت / از آن ترسم که غافل پا نهی تو / نشیند خار مژگانم به پایت .

  نظرات ()
متن های زیبا نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱٧

اون همیشه با محبت برای من دیگه نیستی / نگو صادقی به عشقت ، آخه چشمات میگه نیستی .

آنگاه که با دستانت واژه ی عشق را بر قلبم می نوشتی ، سواد نداشتم اما به دستان تو اعتماد داشتم ، حالا سواد دارم اما دیگر به چشمانم هم اعتماد ندارم .

شکسپیر میگه : فراموش کن چیزی رو که نمیتونی بدست بیاوری و به دست بیاور چیزی رو که نمیتونی فراموش کنی .

نارفیقان را ببین خنجر به دست / دی کمین بنشسته با نام رفاقت .

شکسپیر میگه : وقتی کسی رو دوست داری ، هر چند وقت یک بار بهش یادآوری کن تا فراموش نکنه قلبی براش می تپه ، این یک یادآوریست !

گله دارم ز همه قول و قراری که نشد / سردی عشق تو و فصل بهاری که نشد .

کاش میدانستی آن کس که تو در تو امید به زندگی را پرورش می داد ، خودش محتاج قطره ای از باران محبت بود .

  نظرات ()
متون عاشقانه نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱٧

برای آمدنت انتظار کافی نیست ، دعا و اشک و دل بی قرار کافی نیست ، خودت دعا بکن ای نازنین که برگردی ، دعای این همه شب زنده دار کافی نیست . دلتنگی همیشه از ندیدن نیست ، لحظه های دیدار با همه ی زیبایی گاه پر از دلتنگیست که مبادا دیدار شیرین امروز ، خبر تلخ فردا باشد . به نام کسی که یادش در بهار من ، نامش در اندیشه ی من ، عشقش در قلب من ، کلامش در دفتر من و دیدارش آرزوی من است . از پنجره ی روزگار به درخت عمر که می نگرم ، خوش تر از یاد عزیزان ثمری نیست مرا . تنها دارویی که دو خاصیت داره چشمای نازته که هم آرومم میکنه هم داغون . کسی که به خاطر شما دروغ می گوید ، به شما نیز دروغ خواهد گفت .عاشقانه اگه دوسم داری پیشم بمون اما اگه دوسم نداری برو ولی عذابم نده ، چون نبودن و سوختن بهتر از موندن و نابود شدنه .

  نظرات ()
متن های عاشقانه نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱٦

اگر از دست دادن عشقی با دلیل باشد ما تسلیم می شویم ، اما اگر عشقی را بدون دلیل از دست بدهیم ، هرگز خود را نخواهیم بخشود . (میلان کوندرا)
میدونم یه روز می فهمی ، روزی که دنیا رو گشتی ، من چه جوری تو رو خواستم ، تو چه جور ازم گذشتی .
تو را دوست داشتم ولی افسوس که در دادگاه زمانه مرا محکوم به جدایی کردی ، گفتم دوست دارم اما روتو برگردوندی ، گفتم عاشقتم ، سرتو انداختی پایین ، گفتم بدون تو میمیرم ، بهم خندیدی ، حالا که زیر آواره خاکم ، داری گریه میکنی اما سودی نداره .

  نظرات ()
جملات جدید و زیبا نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱٥

من یک ماهی کوچکم که توی قلب شیشه ای دل تو زندگی می کنم ، می دونی اگه دلت بشکنه من می میرم ؟ به رویاها ایمان بیاورید که دروازه های ابدیت اند . (جبران خلیل جبران)جملات زیبا در کوچه ی عشق عاشقی کمرنگ است ، حرف دل عاشقان چه رنگارنگ است ، وقتی که ریا روی محبت باشد ، انگار تمام قلب ها از سنگ است .

  نظرات ()
اس ام اس دوستانه نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱٢

زیبایی زندگی توی نگاهت / مثل گل می مونه روی ماهت / این پیامو فرستادم تا که بگم / چه جور بگم هستم خاطر خواهت .

نه یادی میکنی نه میری از یاد / به نیکی باد یادت ای پریزاد / مرا کردی تو ای دوست ، فراموش / فراموشیست رسم آدمیزاد .

آنگاه که با دستانت واژه ی عشق را بر قلبم می نوشتی ، سواد نداشتم اما به دستان تو اعتماد داشتم ، حالا سواد دارم اما دیگر به چشمانم هم اعتماد ندارم .

اگه یه روز شاد بودی ، آروم بخند تا غم بیدار نشه و اگه یه روز غمگین شدی ، آروم گریه کن تا شادی ناامید نشه .

یافتن میلیون ها دوست معجزه نیست ، معجزه تویی که بین میلیون ها دوست ، تکی !

آه عزیزم چیزی برای گفتن ندارم ، این شعر رو هم نمیخونی خوب میدونم ، از وقتی رفتی نامه هاتو هر شب میخونم ، تو یکی از نامه ها نوشته بودی میمونم .

تلاش کنیم ندیده ها را ببینیم ، دیدن آنچه که همه می بینند هنر نیست .

برای پناهندگی به درگاه خدا ، نیاز به ویزا نیست .

دورم از تو اما با تو لحظه ها را زنده هستم ، بازم از تو پرم از تو واسه تو رویای خستم .

  نظرات ()
خرید شارژ اینترنتی نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱۱

زمانی که مرا ندانسته به دنیا آوردند ، پیوسته می گفتند دوست بدار و حالا که دوست دارم می گویند فراموش کن ! تو آسمان آبی آرام روشنی ، من چون کبوتری که پرم در هوای تو ، یک شب ستاره های تو را دانه چین کنم ، با اشک شرم خویش بریزم به پای تو . ببخشید اشتباهی پیامک دادم ، خواستم برای گل فروش بفرستم ، به خود گل فرستادم ! به نام کسی که یادش در بهار من ، نامش در اندیشه ی من ، عشقش در قلب من ، کلامش در دفتر من و دیدارش آرزوی من است . کاش بدونی نبودنت یا تا ابد ندیدنت ، بهونه ای نیست برای از یاد بردنت . کشتن گنجشکها ، کرکس ها را ادب نمی کند . (آبراهام لینکلن) خرید شارژ ایرانسل اگه این روزا حس کردی توی قلبت به جای تاپ تاپ ، صدای اره تیشه میاد نترس ! مریض نشدی ، من دارم توی دلت واسه خودم یک کلبه می سازم . از دشمن خود یک بار بترس و از دوست خود هزار بار . کسی که خوابه را میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده را نه !

  نظرات ()
اس ام اس خنده دار نویسنده: علی - ۱۳٩۳/٤/۱٠

بیقرار تو ام و در دل تنگم گله هاست ، آه ! بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست ، مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب ، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست .

اگه نفس میکشم ، اگه میخندم ، اگه هنوز زنده ام ، اگه اشکهام هنوز خشک نشده ، دلیلی نداره جز تو .

تو را دوست داشتم ولی افسوس که در دادگاه زمانه مرا محکوم به جدایی کردی ، گفتم دوست دارم اما روتو برگردوندی ، گفتم عاشقتم ، سرتو انداختی پایین ، گفتم بدون تو میمیرم ، بهم خندیدی ، حالا که زیر آواره خاکم ، داری گریه میکنی اما سودی نداره .

تو را گم می کنم هر روز و پیدا می کنم هر شب ، بدین سان خواب ها را با تو زیبا می کنم هر شب ، تبی این کاه را چون کوه سنگین می کند ، آنگاه چه آتش ها که در این کوه برپا می کنم هر شب .

به رویاها ایمان بیاورید که دروازه های ابدیت اند . (جبران خلیل جبران)

شاید تکراری باشد ولی گاهی بعضی چیزها ارزش هزاران بار تکرار را دارند ، تکرار می کنم ، تکرار می کنم : دوستت دارم !

آغاز سفر عشق این است : کنار گذاشتن من و هیچ شدن ، از این هیچ شدن است که همه چیز زاده می شود .

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم ، خورشید فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم ، بدرقه لازم ندارم خودم میرم عزیزترین ، نذار بمونه زیر پا قلبمو بردار از زمین ، دوستت دارم برای تو فقط یه حرف ساده بود ، غافل از اینکه قلب من منتظر اشاره بود .

  نظرات ()
مطالب اخیر هم اکنون بسته های اینترنت را با استفاده از اینترنت خریداری نمایید دانلود و نصب اپلیکیشن خرید شارژ روش دریافت قبض جریمه و پرداخت اینترنتی آن خبر: کاهش تعرفه های اینترنت ایرانسل طریقه خرید اینترنتی بسته های اینترنت ایرانسل توضیحات کامل درباره نرم افزار اندوریدی خرید شارژ و پرداخت قبوض ساختمان های عجیب چین ایرانسل پرداخت خلافی خودرو پرداخت اینترنتی قبض جریمه
کلمات کلیدی وبلاگ اس ام اس (٢) اس ام اس زیبا (۱) معماری چین (۱) حقیقت تلخ (۱) پیامک تبریک عید (۱) عکس ساختمان (۱) اس ام اس عاشقانه جدید (۱) اس ام اس عاشقانه باحال (۱) اس ام اس زیبا و بسیار جدید (۱) ساختمان های چین (۱) اس ام اس عاشقانه (۱) معماری (۱) اس ام اس جدید (۱) شارژ ایرانسل (۱)
دوستان من پرداخت قبض خرید شارژ